Wrestling
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Wrestling

Un forum despre cel mai tare sport din looome:Wrestling!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ORE DE STIRI IN WRESTLING:))

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
mickie_james
Membru Junior
Membru Junior
mickie_james


Numarul mesajelor : 73
Data de inscriere : 30/07/2009

ORE DE STIRI IN WRESTLING:)) Empty
MesajSubiect: ORE DE STIRI IN WRESTLING:))   ORE DE STIRI IN WRESTLING:)) Icon_minitimeDum Sept 13, 2009 11:39 pm

INFORMATII WRESTLING ULTIMILE ORE:
jeff nu o sa mai lupte:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((dc el? pai petru ca cm punk a zis ca cn pierde pleaca din companie si nu mai lupta in nici o divizie si cand intra jeff cm punk la atacat si la fragezit bine apoi l-a bagat in cusca( era un meci un cusca) si i-a mai dat doi pumni cateva piciore si cand suspanul era mare : JEFF IESE DIN CUSCA DA SAU NU?? a veni cm punk pe cusca aia l-a dat jos in ring pe jeff si apoi cm punk a iesit linistit si jeff s-a dus:((
si inca 2 stiri nu chiar foarte importante : THE ANIMAL revine si rey rey pierde centura intercontinentala si o castiga JOHN MORRISON
Sus In jos
Annie_the_best
Admin
Annie_the_best


Numarul mesajelor : 277
Data de inscriere : 13/04/2009
Localizare : Undeva'n Balkani

ORE DE STIRI IN WRESTLING:)) Empty
MesajSubiect: MI-E DOR D JEFFYYYYYY...   ORE DE STIRI IN WRESTLING:)) Icon_minitimeJoi Noi 26, 2009 2:39 am

mi'e ajea dor d jeffy...de'abia ajtept sa revina
Sus In jos
https://wrestling.forum-canada.net
mickie_james
Membru Junior
Membru Junior
mickie_james


Numarul mesajelor : 73
Data de inscriere : 30/07/2009

ORE DE STIRI IN WRESTLING:)) Empty
MesajSubiect: Re: ORE DE STIRI IN WRESTLING:))   ORE DE STIRI IN WRESTLING:)) Icon_minitimeJoi Noi 26, 2009 3:21 am

SUVIVOR SERIES: john isi pastreaza centura.....nimik interesant....centura statelor unite o are The miz...jeff nu o sa se mai intoarca:((((((((( ...etc
Sus In jos
Continut sponsorizat





ORE DE STIRI IN WRESTLING:)) Empty
MesajSubiect: Re: ORE DE STIRI IN WRESTLING:))   ORE DE STIRI IN WRESTLING:)) Icon_minitime

Sus In jos
 
ORE DE STIRI IN WRESTLING:))
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Te uiti prea mult la wrestling atunci cand...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Wrestling :: INFO :: Despre Forum-
Mergi direct la: